Izdvajamo

 

Svake godine, 15 marta obilježava se EVROPSKI DAN MUZIKE U ŠKOLAMA (Europen Day of Music in School) u organizaciji EAS.
Ove godne naša škola bila je predstavnik Bosne i Hercegovine pored ostali zemalja učesnica.
Centralna manifestacija održava se 15. 3. 2024. putem platformi Zoom i YouTube.

Učenici naše škole na časovima muzičke kulture dio nastave posvetili su tematskim razgovorima o EUDAMUS-u i putem likovnih radova izrazili svoja znanja, sposobnosti. Izložba likovnih radova predstavljena je u holu a podršku su dali i predstavnici Savjeta učenika.

FB: JUOŠ Kozarac

 

"U svojoj sam sobi našao odgovor na pitanje: koji je ključ uspjeha? Plafon mi kaže da je ambicija visoka, prozor mi reče pogledaj svijet, sat reče da je vrijeme zlato, ogledalo mi reče: ne sudi nikoga po vanjštini, vrata mi rekoše: gurni jako da bi dostigao svoj cilj, i na kraju, pod mi reče: ostani skroman, ti si samo stvorenje."

Meša Selimović