Izdvajamo

Derbi 12. kola Druge lige FSRS Zapad opravdao je očekivanja, a na kraju, uz malo više sreće, gosti iz Omarske odnose sva tri boda.

OFK Brdo je kontrolisao igru i stvarao polušanse sve do 38. minute kada Manojlo Trkulja pravi nepotreban prekršaj u kaznenom prostoru. Gosti dobijaju jedanaesterac koji Rosić sigurno realizuje, dovodeći Omarsku u vodstvo 0:1.

U drugom poluvremenu, domaćini su napravili nekoliko izmjena, a upravo je Edin Isaković, koji je ušao s klupe, postigao prelijep pogodak za izjednačenje na 1:1.

Igra je bila izjednačena tokom cijelog susreta, pa bi možda najrealniji ishod bio neriješen rezultat. Ipak, nesporazum u odbrani Brda koristi Rosić, koji u 71. minuti postiže odlučujući gol, donoseći pobjedu Omarskoj.

Sadžak, Biblija i Čiča
Sudijska trojka: Sadžak, Biblija i Čiča

Pohvale idu za obje ekipe na borbenosti, kao i za sudijsku trojku predvođenu UEFA sudijom Lukom Bilbijom, koji je odradio dobar posao.

Također, treba pohvaliti i domaćina za sjajnu organizaciju utakmice. Sve je bilo besprijekorno, od redara do djece koja su bila zadužena za lopte izvan terena, što je doprinijelo glatkom odvijanju susreta.

Važno je naglasiti da su tribine stadiona “Vedro polje” u Hambarinama bile ispunjene do posljednjeg mjesta.

Crveni: Karupović

Sastav: Vidović, Trkulja M, Bundalo, Dedić,Karupović, Miodragović, Miljević, Marmat, Edson, Okorie, Karagić

Rezerve: Babić, Harambašić, Trkulja D, Mijić, Behlić,Isaković, Vojniković, Stević

Tekst: MojPrijedor.com

Hoce li  ikada priznati.... ...... oni što pokušaše da unište našu buducnost.