Izdvajamo

FK Bratstvo Kozarac je remiziralo danas na domaćem terenu u Kozarcu i osvojilo vrijedan bod.
Gosti su u prvih deset minuta utakmice imali incijativu i stvorili par izglednih šansi za pogodak, ali je rezultat ostao nepromijenjen. Promašene šanse gostujuće ekipe, kaznio je već u 11’ minuti Tarik Trnjanin koji se najbolje snašao ispred gola gostiju i postigao vodeći pogodak.
U prvom dijelu drugog poluvremena, ekipe su djelovale ravnopravno na terenu. U drugom dijelu drugog poluvremena, igra FK Bratstva Kozarac gubi na intenzitetu, što gostujuća ekipa koristi i stvara par dobrih šansi za pogodak, ali promjene rezultata nije bilo. Šok je uslijedio u 77’ minuti, kada se ispred gola FK Bratstva Kozarac, iz naizgled bezazlene akcije, stvorio prostor za pogodak Nebojše Stjepanovića za, kasnije će se ispostaviti, konačni rezultat 1:1.
Čestitamo igračima obje ekipe na kvalitetnom fudbalu u kojem je mogla uživala publika na stadionu.