Izdvajamo

Omladinski pogon FK Bratsvo Kozarac - Juniori danas su na gradskom stadionu Prijedor igrali finale kupa grada Prijedora gdje su savladali ekipu FK Radnik sa rezltatom 1:0 tako da je naš klub još jednom pokazao da uz prvu ekipu našeg kluba koje je u novom rangu takmišenja ove sezone osvojilo fenomenalno 3 mjesto, da se veliki trud i napor sviju ljudi našeg kluba ulaze u naš omladinski pogon 4.selekcije a kao epilog i rezultat rada naše djece, trenera, roditelja i svih naših simpatizera i sponzora je i ovaj današnji sportski podvig čemu nam mogu pozavidjeti i mnogo veći klubovi u našem okruženju.

Admir Đonlagić


Poziv u akciju za kupovinu zemljišta za proširenje Šehidskog mezarja u Kamičanima

"U svojoj sam sobi našao odgovor na pitanje: koji je ključ uspjeha? Plafon mi kaže da je ambicija visoka, prozor mi reče pogledaj svijet, sat reče da je vrijeme zlato, ogledalo mi reče: ne sudi nikoga po vanjštini, vrata mi rekoše: gurni jako da bi dostigao svoj cilj, i na kraju, pod mi reče: ostani skroman, ti si samo stvorenje."

Meša Selimović