Izdvajamo

Firma NEST, lider u projektovanju, proizvodnji i ugradnji namještaja, traži motivisane i odgovorne osobe za rad na poziciji „Radnik u proizvodnji i montaži“. Ukoliko ste timski igrač, volite raditi u dinamičnom okruženju i posjedujete tehničke vještine, pozivamo Vas da postanete dio našeg tima!

Opis posla:
- Izrada i montaža namještaja prema tehničkoj dokumentaciji.
- Precizno rukovanje alatima i mašinama.
- Održavanje radnog prostora i alata.
- Pridržavanje standarda kvaliteta i sigurnosti na radu.

Uvjeti:
- Poželjno radno iskustvo u srodnim poslovima, ali nije obavezno.
- Sposobnost čitanja tehničkih crteža.
- Spretnost, preciznost i odgovornost u radu.
- Vozačka dozvola B kategorije je prednost.

Nudimo:
- Stabilno radno mjesto uz redovnu i stimulativnu zaradu.
- Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja.
- Rad u modernom i prijatnom okruženju.
- Uključenost u projekte visokog kvaliteta.

Ukoliko ste zainteresovani za ovaj izazov i smatrate da ispunjavate navedene uvjete, pošaljite svoju biografiju na email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili nas kontaktirajte na telefon 066/467-679.

NEST - varno dobri!!!

"Skloni obuću kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je ćilimom zastrta." Nedžad Ibrišimović