Izdvajamo

Predstavnici svih osnovnih i srednjih škola grada Prijedora u period od 23.11. do 26.11.2017. posjetili su Trento (Italija), grad-pobratim Prijedora, s ciljem na razmjenu iskustava i upoznavanje obrazovnog sistema u pokrajini Trentino.
Ovo putovanje na prvom mjestu bilo je posvećeno projektu ”Zadrugarstvo u školama grada Prijedora“, u koji se uključila i naša škola. Posjeta je protekla obukom predstavnika škola u formiranju i funkcionisanju zadruga, po čemu su Trento i čitava pokrajina poznati.

Posjetili smo dvije školske zadruge u gimnaziji i u jednoj osnovnoj školi te se na licu mjesta uvjerili u njihovo funkcionisanje. Imali smo priliku da upoznamo uslove i regulativu za osnivanje i funkcionisanje školske zadruge. U nadi da ćemo i u našoj školi pokrenuti "Zadrugarstvo" nadamo se pozitivnoj saradnji sa roditeljima i lokalnom zajednicom.

Adisa Hercegovac Ihtijarević/ OŠ"Kozarac" Kozarac


Agenda

Klikni na sliku: spisak donatora, asfaltiranje puta kroz Hadžiće

Ko je na web-stranici: 114 gostiju i nema prijavljenih članova

kozarac nekad.jpg

Molim dragog Allaha da u ove mubarek dane obaspe svojom milošću sve ljude na ovom dunjaluku. Amin...