20 godina nezavisne BiH
SRETAN TI DAN NEZAVISNOSTI BOSNO I HERCEGOVINO!!!
Iako je 20 godina nakon referenduma, Dan nezavisnosti samo u Federaciji BiH.
Porazna je činjenica da političari iz Republike Srpske koji primaju platu iz budžeta te iste, nezavisne BiH, ne priznaju jedan od najznačajnijih datuma u historiji naše zemlje






"Danas je najbolje biti dio mase. U masi je toplo. Ni slučajno ne talasaj. Ne iskači. Budi neprimjetan, stopi se s masom. U masi je sigurno. Možda je sigurno ali je li zanimljivo utopiti se, premazati se vazelinom i prilagoditi se svemu i svakome? Možda je to mudro i pametno s jedne strane. No s druge strane to je možda kapitulacija individualizma..."
Tacnije dva komada malih eksperimenata... da ne kazem eksperimentOVA :
Nemam pojma zasto me to toliko iritira, ali kad god odem u wc, zamnom k'o da me prati, uleti neka zena koja ocito nije u stanju pronaci bolje mjesto ni vrijeme do tog za telefonski razgovor... naslusala sam se od poslovnih, do onih s djecom ili drugim clanovima familije... jesam li JA luda, da mi to smeta, ili je do njih... mene narode niko iz wc-a ne zove... da slucajno proba, cim bih cula pustanje vode, taj neko bi dobio LEKCIJU... i to dovoljnu da bi je dugo pamtio... Kako ovim ljudima koji slusaju pomenuto pustanje vode to ne smeta?... 
