Izdvajamo

 

Nova saobraćajka kod Prijedora ovog petka poslijepodne.

Kako saznajemo do nezgode je došlo oko juće 18:10 časova na magistralnom putu Prijedor-banjaluka u mjestu Kozarac, grad Prijedor.

Došlo je do sudara tri putnička automobila.

Nezvanično, u pitanju su “BMW”, “Mercedes” i “Opel”.

Za sada nemamo informacija da li je bilo povrijeđenih osoba.

uviđaj su obavili policijski službenici PS za bezbjednost saobraćaja Prijedor.

Vozači oprez, prilagodite svoju vožnju uslovima na putu i poštujte saobraćajne propise.

Tekst i foto – Aleksandar Drakulić/Nijaz Huremović – www.prijedordanas.com

Juče smo živjeli zajedno,

danas smo pouka jedno drugom

- Mustafa Širbić