Izdvajamo

 

Policijski službenici Policijske stanice Prijedor 1 su 03.10.2025. godine od lica B.D. iz Prijedora privremeno oduzeli putničko motorno vozilo marke „Opel“ nakon što je kontrolom utvrđeno da upravlja vozilom prije sticanja prava na upravljanje, i pod uticajem alkohola.

Provjerom kroz Registar novčanih kazni utvrđeno je da se radi o višestrukom povratniku u činjenju težih prekršaja iz oblasti bezbjednosti saobraćaja sa dugom po osnovu neplaćenih novčanih kazni u iznosu od 2.550 KM.

Vozilo je privremeno oduzeto zbog bojazni da će isti ponoviti prekršaj, a protiv B.D. nadležnom sudu dostaviće se zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka.

PU Prijedor

Kad smo živjeli dole u Bosni uvijek smo se veselili tom četvrtku i da idemo na pijacu i vidimo nekog od poznati, a sad zahvaljujući Caji opet se veselimo četvrtku jer nas naš dragi Caja uvijek obraduje sa novim slikama i svojim izvještajem. Veliko ti hvala i da te dragi Allah dž.š. nagradi za tvoje dobro koje činis. Veliki selam svima.

Četvrtak
Refika , 30. July 2011