Izdvajamo

 

Nova saobraćajka na putu Prijedor-Banjaluka ovog četvrtka popodne.

Kako saznajemo, do nezgode je došlo oko 14:45 časova u mjestu Kozaruša, grad Prijedor.

Prema riječima vozača sa terena, saobraćaj se odvija usporeno.

Nezvanično, u nezgodi je učestvovao putnički automobil “Reno” i još jedno vozilo koje se udaljilo sa lica mjesta.

Za sada nemamo informaciju da li je bilo povrijeđenih osoba.

Vozači oprez, prilagodite svoju vožnju uslovima na putu i poštujte saobraćajne propise.

Tekst i foto – Aleksandar Drakulić/Nijaz-Caja Huremović – www prijedordanas.com

Hvala ti Caja od zemlje do neba,
sve za svoju raju, tako i treba!!
Svakog cetvrtka vidim nova lica,
poslije teskog radnog dana, ti si poslastica.
I kad sunce grije i kad kisa po prozoru kvrca,
zato ti hvala iskreno od srca.

Senad Bajrektarevic