Izdvajamo

Fudbalska utakmica 6. kola Regionalne lige RS-grupa Zapad odigrana je, u Kozaruši između FK Bratstva i FK Lijevče
Bratstvo je doslo u vodstvo u prvom puvrenenu 1-0
U drugom poluvrwemenu Bratstvo je imalo premoć na terenu, preko cupe Brke imalo je par šansi ali u 88 minuti gosti dolaze do pogotka 1-1 na opeet greskom odbrane koja poklanja loptu gostujećem timu koji je to lijepo iskoristio za 1-1 .
Sudija je produzio utakmicu za 5 minuta radi prekida sto je bilo opravdano.

Bratstvo je imalo šansu u zadnjoj minuti produzetka gdje je Mujkanović sa lijeve strane šutirao na gol ali je golman gostiju zaustavio ovaj napad.
Tako da smo ostvarili nerješen rezultat koji nije odraz igre.