Izdvajamo

Četvrta liga grada Prijedora. Stadion Gomjenice vrijeme idealno za igru.
Gledalaca oko 50 a naših je bila polovina.
Domaći su počeli veoma agresivno i već u petoj minuti penal za domace ali je naš golman Ćana izvrsno reagovao i odbranio penal. Ipak u desetoj minuti 1:0 za domaće.
Igralo se veoma oštro sa mnogo prekršaja.

Takvim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu Mrakovica lagano preuzima inicijativu na terenu i reda šanse prvo prečka pa potom dvije idealne prilike ali golman domaći na visini zadatka. Ipak polovinom drugog poluvremena Mijić poravnava rezultat a deset minuta prije kraja Gredelj majstorskim udarcem dovodi goste do vodstva.Fk Gomjenica - OFK Mtakovica 1:2.