Izdvajamo

Nakon ljetne pauze nasi fudbaleri u okviru 1 kola. Regionalne lige Zapad sezone 2019/2020.godine u subotu 10. augusta fudbaleri FK Bratstva odigrali su prvu prvenstvenu utakmicu, na stadionu OFK Mrakovica u Kozaruši kom prilikom su ugostili ekipu FK Progres iz Knezeva.

Iako su naši momci dobro otvorili utakmicu i na poluvremenu otisli sa rezultatom od (2:0), golovima novalije Kobasa i Brkić Asmira-Ćupsa
utakmica je zavrsena nerijesenim rezultatom 2:2, gdje su gosti uspjeli u drugom poluvremenu da poravnaju rezultat postigavsi oba gola u istoj minuti.No posto je sam pocetak sezone netrebamo biti nezadovoljni i nerjesenim rezultatom.