Izdvajamo

6.Kolo Regionalne lige -Zapad FK Bratstvo iz Kozarca je ugostilo ekipu FK Naprijed iz Banja Luke. Naši momci su i ovaj put pokazali dobru igru u prvom poluvremenu, i imali smo par 100% šansi za gol no gostujuća mreža je ostala nedirnuta prvo poluvreme. Kako to obično biva nakon neiskorištenih prilika dolazi kazna, tako da su gosti poveli pred kraj prvog poluvremena 0:1. Drugo poluvrijeme naši momci su krenuti dosta agilnije i jače u meč, tako da su 4 puta tresli protivničku mrežu, prvi gol je postigao Brkic iz kaznenog udarca, 2 gola Kararica i 1 gol Vujatovic.Tako da je krajnji rezultat bio 4:1 i sa osvojena nova 3 boda dijelimo 2 mjesto na tabeli.