Izdvajamo

FK Bratstvo Kozarac 2:1 FK Krajine iz Rosulje

FK Bratstvo Kozarac je juče 11.08.2018.godine premijerno odigralo prvi susret u Regjonalnoj ligi RS, grupa zapad protiv šampiona banjalučke “Bundeslige” Krajine iz Rosulja, na stadionu u Kozaruši sa početkom u 18,00 sati. Fudbaleri Bratstva su na teren izašli jako hrabro, spremno i pokazali su dobru igru, tako da smo već u početku utekmice poveli sa rezultatom od 1:0.

Gost je konsultovao svoje redove i iz jedne greške naših odbrambeni igrača izjednačili su rezultat na 1:1.U drugom poluvremenu izabranici trenera Kararića krenuli su još odlučnije tako da je gol visio u zraku, tako je u 80 minutu FK Bratstvo Kozarac poveli sa 2:1 sto je bio i krajnji rezultat. Vrijeme za igru odlično, gledatelja oko 250. Brastvo upisalo prvu pobjedu u Regjonalnoj lizi.