Izdvajamo

Područna liga RS-Prijedor  11. kolo
Danas smo dozivjeli prvi poraz poslije dvadeset i jedne utakmice, zahvaljujuci ovaj put pomocnom sudi koji u zadnjoj minuti priznaje gol domacina iz dubokog opsajda.

FK Bratstvo je krenulo zestoko i opsjedali smo gol Slavena ali bez pogodka do 35 min. kad je u sesnestercu domacih oborem Asmir Brkic sto sudija pokazuje na bijelu tacku a stariji Brkic pogađa mrezu i FK Bratstvo vodi sa 1:0. Do kraja prvog poluvremena domacini su uspjeli da izjednace tako da se na poluvreme otislo rezultatom (1:1).
Nas kapiten Brkic se povrijedio tako da nije mogao nastaviti igru. U sudackoj nadoknadi je postignut drugi za nas neregularn gol tako da je utamica zavrsena rezultatom (2:1)
Ali mi cestitamo nasim igracima i treneru kao i nasim navijacima koji su pratili nas klub u Dobrljinu mi idemo dalje.

Na tabeli ostajemo na prvom mjestu jer nas glavni protivnik Plamen je takodje izgubio od Kozare 2-0.