
"Meni se čini da nisam platio članarinu za ovu godinu", riječi su Edina Cerića s kojima nas jučer dočekao na stadionu Vedro polje. Dragi i poštovani Cera, ovo su riječi koje moramo zapamtiti jer dolaze od čovjeka koji je ogledalo neprevaziđene dobrote, plemenitosti, humanosti, ljudstva, patriotizma,... Nekoliko dana ranije Edin Ceriċ je izdvojio 50 eura za godišnju ulaznicu. Nalazi se u društvu ljudi koji su izdvojili po 1.000 KM, njegova firma je naš dugogodišnji sponzor, u više navrata Cera je izdvoji novčane donacije, golmani dobiju opremu, fudbaleri kopačke. I, nakon toga, čovjek se javi da plati članarinu 100 eura. Nedavno je na naš poziv išao na gostovanje OFK Brda u Dubrave kod naših sportskih prijatelja. Naravno, i tamo je uplatio članarinu i učinio nas ponosnim i sretnim. Ako postoji insan-uzor u našoj zajednici, zove se EDIN CERIĆ. On i njegova životna saputnica Sada, ukras su našeg kluba.
OFK BRDO

