Izdvajamo

 

U perioda mjeseca maja kroz vaspitno-obrazovni rad odjeljenske zajednice, učenici osmih razreda realizovali su projekat na temu EKOLOGIJA. Učenici su prepoznali problem odlaganja ostatka/otpada hrane, koje sve češće vidimo u kantama za smeće i na drugim javnim površinama. Učenici sa svojim odjeljenjskim starješinama krenuli su u realizaciju projekta, a podršku smo dobili od direktora naše škole, stručnih saradnika, roditelja i lokalne zajednice.

Potrebnu dokumentaciju izradili su naši učenici, a veliku podršku za samu realizaciju aktivnosti dobili smo od firme "SB laser" koja se uključila u projekat i izradila četiri kante navedene namjene koje su postavljene u holove naše škole - ispred škole. Veliko hvala svima ma podršci!

fb.JUOS Kozarac

Kad smo živjeli dole u Bosni uvijek smo se veselili tom četvrtku i da idemo na pijacu i vidimo nekog od poznati, a sad zahvaljujući Caji opet se veselimo četvrtku jer nas naš dragi Caja uvijek obraduje sa novim slikama i svojim izvještajem. Veliko ti hvala i da te dragi Allah dž.š. nagradi za tvoje dobro koje činis. Veliki selam svima.

Četvrtak
Refika , 30. July 2011