Izdvajamo

Cetvrtak,ramazan je iza nas i danas slavimo bajram.Bajram serif mubarek olsun jos jednom svima.Danas nisam isao nigdje iz svog zaseoka,ali sam unazad par dana hodao unaokolo i slikao.

Pokusavam sa slikama da docaram ovu nasu ljepotu u nasim krajevima.

Firma "Karabasic". Ove momke nije potrebno posebno predstavljati,oni su najbolji za plasticnu stolariju.Moje tvrdnje potvrdjuje i to sto su prezaposleni.Kako su poslovni i ljubazni vidi im se i na osmjesima,uvijek raspolozeni i nasmijani.

 

"Srpski narod nije kolektivno kriv za zločine i otuda ima odgovornost da se od njih javno ogradi i to djelima. Zato su neizmjerno važne aktivnosti “Žena u crnom”, grupe “Četiri lica Omarske” iz Beograda ili Udruženja “Kvart” iz Prijedora"

kaže Mujagić za Avaz.ba